Vítejte ve světe kávy,mezi milovníky a příznivci tohoto nápoje

Jakou kávu máte rádi? Jaká je ta vaše nej.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4817"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
musím přitakat Mlsnému jazýčku, že od www.kamikava.cz je káva opravdu výborná. Koupila jsem Kolumbii supremo a opravdu chuťový zážitek smiley
U nás máme rádi 2 druhy kávy. První je klasická zrnková káva Jacobs a druhá je Caro Ricoréé tu si v poslední době oblíbili hlavně naši mladí . Oni mají rádi prý vše se zdravějších surovin.
Miluji já i celá rodina Caro originál. Nejraději ho máme s mlékem ..připomíná mi bílou kávu z dětství a to jsou nádherné vzpomínky .A hlavně je výbornésmiley
Já piji Caro Ricoré, je to zdravý nápoj,který obsahuje 60% kávy. Také mám problémy se žlučníkem a pití normální kávy ve větším rozsahu mi začalo dělat problémy. A tak pití ranní a večerní kávy jsem zaměnila za pití Cara Ricoré.
Byl jsem velký milovník kávy, dá se říct, že jsem byl na ní závislý, protože jsem pil několik hrnečků za den. Ale po operaci žlučníku, se vše změnilo. Káva mi přestala dělat dobře a tak jsem vyzkoušel doporučované Caro a to mi nahradilo kávu v plném rozsahu. Nyní si nedovedu představit den bez Cara.
Když kvalitní zrnková káva, tak jedině GAviota:

http://www.jura-shop.cz/gaviota/

smileysmileysmiley
Nedá mi to a musím řící, že kromě zkušeností s http://www.kamikava.cz, mám i dobré zkušenosti s barvami Pauline /viz. níže/. Výborné interiérové barvy a suprové jednání na jejich pobočce ve Zlíně. Tímto jim děkuji.
smileyMiluji kávu. Naposledy jsem pila z www.kamikava.cz . Prostě super. Koupila jsem si 500 g Australia skybury a mohu jen doporučit.
Tady to fórum je vlastně ale o kávě a ne o nábytku
10.06.2016 00:35:52
Viggen
Kávová tapeta

Kávová tapeta

Stáhněte si originální tapetu na Váš počítač.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one